Bitman's
Kavárna druhé generace

Strategií společnosti je vytvořit silnou základnu klientů ze soukromého a korporátního prostředí za pomocí cíleného marketingu. LocalBitman se také zaměřuje na blockchainové řešení, služby a poradenství v oblasti kryptoměn. Za účelem zpřístupnění kryptoměn co nej­většímu okruhu zákazníků budou vytvářeny kavárny druhé generace (možná platba kryptoměnami), které nazýváme Bitman's.

Bitman's budou sloužit jako vstupní brána pro začínající investory a pro zvedání povědomí o naší společnosti a kryptoměnách obecně.

Koncept kaváren druhé generace bude postupně rozšiřován i mimo území České republiky. Po zavedení značky na trhu plánujeme poskytovat partnerům koncept těchto kaváren na základě frenčízových licencí.

V Bitman's budou zákazníkům k dispozici poradci, kteří budou nabízet naše produk-ty a služby. Bitman's budou také kavárny druhé generace, kde se bude dát platit kryptoměnou. Budou zároveň sloužit jako showroom našich a partnerských služeb jako jsou: POS – terminál, těžební zařízení, ATM pro kryptoměny, konzultační středisko pro zájemce o investice do kryptoměn a burzovní obchodování.