FAQ

ICO (Initial Coin Offering) je unikátní moderní druh fundraisingu. Máte při něm jedinečnou příležitost načerpat nemalé finanční prostředky na Váš projekt. Nezískáte ale jenom investory skrze předprodej mincí, získáte kontakty na všechny investory, ze kterých se můžou později stát spolupracovníci, partneři, obchodníci či pravidelní zákazníci.

Kryptoměna je typ digitální měny či elektronických peněz, což je novodobý druh měny/peněz. Z hlediska zákona a daní v ČR se však nejedná o měnu, ale o věc. [1] Tyto peníze jsou tvořené elektronicky. Kryptoměna se opírá o asymetrickou kryptografii, tj. šifrování pro řetězení digitálních podpisů jednotlivých převodů, peer-to-peer sítě a decentralizaci. Jejím nejstarším a zároveň nejznámějším a nejrozšířenějším zástupcem je Bitcoin. [2]

Naše platforma slouží jako vstupní brána do světa kryptoměn. Pro úplné začátečníky připravujeme školící webináře a semináře. Ideálním vstupem pro investory je náš program “Trading”. Pokud již nějaké kryptoměny vlastníte, pro bezpečné zhodnocení Vašeho kryptokapitálu zvolte náš program na zhodnocení kryptoměn.

Blockchain je v informatice speciální druh distribuované decentralizované databáze uchovávající neustále se rozšiřující počet záznamů, které jsou chráněny proti neoprávněnému zásahu jak z vnější strany, tak i ze strany samotných uzlů peer-to-peer sítě. Nejčastější aplikací technologie blockchainu je použití jako účetní kniha kryptoměn (např. bitcoinu), jež uchovává transakce provedené uživateli. Kombinace s kryptografií umožňuje zajistit anonymitu operací a zamezit neoprávněné transakce.

Těžba je proces, při kterém se kontrolují a potvrzují transakce v síti. Tento proces celou síť také zabezpečuje. Je tedy jasné, že pro správné fungování kryptoměn je těžba nezbytná. Jelikož ale v síti neexistuje žádný centrální počítač, který by těžbu zajistil, musí těžbu zajistit počítače obyčejných uživatelů – těžařů. Těžba kryptoměn je ovšem pro výpočetní techniku velmi náročný proces, takže aby uživatelé měli motivaci těžit, tak systém těžaře bohatě odměňuje.

Na úvod si těžbu vysvětleme zjednodušeně. Uživatel si do počítače nainstaluje speciální program a připojí počítač k internetu. Program se napojí na kryptoměnovou síť, začne zpracovávat příchozí informace a řeší u toho nelehkou matematickou úlohu. Takto pracují počítače všech těžařů. Těžař, jehož počítat vyřeší úlohu jako první, získá odměnu v podobě několika digitálních mincí. Velikost odměny má hodnotu stovek, tisíců nebo až desetitisíců dolarů. Ostatní těžaři mají smůlu a musí začít řešit novou úlohu.

Jsme jediná platforma na českém trhu, která se zabývá komplexním řešením pro investory, kteří chtějí nebo již vstoupili na trh kryptoměn. Sdružujeme tým profesionálů z oborů práva,programování, tradingu, těžení kryptoměn či vedení účetnictví spojené s kryptoměnami. V našem týmu jsou i odborníci z řad vysokých školy, kteří jsou připraveni Vám podat pomocnou ruku pro Váš bezpečný vstup do kryptosvěta. Máme spolehlivé partnery ze všech oboru podnikání, kteří Vám pomohou realizovat Vaše projekty k Vaší spokojenosti. Máme několikaleté zkušenosti s touto problematikou a za sebou několik velmi úspěšných realizací. Pokud hledáte seriózního a silného partnera Vaše hledání již skončilo.

Daňové a právní ošetření by mělo být naprostým základem pro jakékoliv investování. Tím spíše pro trh kryptoměn, který se velmi dynamicky rozvíjí každý den. Je důležité si uvědomit, že některé opatření ze stran států můžou vejít v plastnost s retrospektivním účinkem, proto už by každý zodpovědný investor měl být na tato opatření řádně připraven.

Nejlepším způsobem, jak nás kontaktovat je zanechat svoje telefonní číslo v našem rozhranní. Budeme Vás ihned kontaktovat k vyřešení Vaší záležitosti. Oslovte nás skrze náš kontaktní formulář, nebo přímo na email v naší sekci KONTAKTY.

LocalBitman je Vám schopen profesionálně spravovat Váš kryptokapitál. V týmu máme profesionální tradery, kteří mají dlouholeté zkušenosti s investování na kryptotrhu. Využívají přitom nejaktuálnější informace a nejmodernější postupy a výpočty. Zkoumají pro Vás aktuální vývoje na trhu a efektivně investují Vaše mince.

Pro zakoupení našich služeb je nutné nabít si kredit do našeho rozhraní. Rozhraní funguje intuitivně, ale v případě nejasností Vám rádi s nabitím kreditu pomůžeme po telefonu.

LocalBitman dodržuje nejnovější normy pro GDPR. Soukromí našich klientů je pro nás naprostou prioritou, proto zabezpečení naší platformy věnuje zvýšenou pozornost.

LocalBitman Vám může nabídnout širokou škálu služeb v oblasti kryptoměn. Od tradingu po mining poradenství přes daňovou a právní problematiku. Kontaktujte nás s Vaším požadavkem a my ho vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Náš systém je napojen na několik burzovních platforem. Zákazníci, tak vždy nakupuje od té s nejlepším kurzem. V našem rozhraní Vám nabízíme bezpečný a pohodlný nákup.

Ke každému účtu se základá peněženka na nejvíce používané kryptoměny. S účtem se Vám vygeneruje adresa Vaší pěněženky, kam můžete Vaše prostředky zaslat. V případě, že by jste potřebovali pomoci kontaktujte náš support.

Pracuje s nejnovějšími technologiemi a zabezpečení je pro nás prioritou. Náš systém zabezpečení je velmi podobný tomu v bankovním sektoru. Do našeho systému jsme implementovali několik opatření proti vniknutí a neautorizovanému nakládání s prostředky.

Jsme schopni přijmout i kryptoměny s hodnotou nad 1mil. CZK. Větší investice vyžadují osobní konzultaci kvůli správnému zvolení strategie a trhu na který se s klientem budeme soustředit.

Na tyto požadavky máme speciální vyhrazené oddělení, které se věnuje přesně těmto poptávkám. V našem systému ho naleznete v sekci “FAIR TRADE”. Na poli OTC obchodů máme dlouholeté zkušenosti a máme, proto možnost pro Vás nakupovat velké množství kryptoměn v krátkém časovém horizontu.

Kontaktujte nás

Jsme Vám k dispozici denně od 10:00 - 18:00

Bude na Vás čekat moderní prostředí a profesionální tým.

Please enter phone number
Kliknutím na „Zavolejte mi“ souhlasíte s tím, že budete kontaktováni s obchodní nabídkou.